ما بچه معمولیا تموم امیدمون به کنکور  . 

کنکور ر راهی میبینم برای رسیدن به آینده ای بهتر 

بچه ها میدونم سهمیه ها زیاده میدونم پارتی و رانت زیاده  میدونم صندلی دانشگاه میخرن حتی ولی اون ته مهاش یخورده مونده واسه ما بیچاره ها .

میدونم کنکور داره هی سال به سال بدتر میشه و هزینه کتابا گرونتر و آزمون ها قیمتش هی میره بالاتر ولیییی پس اراده ی ما چی میشه ؟ اراده ی ما میچربه به تمام اینا .

بچه ها مگه میشه یه نفر 9 ماه تمام بجز ساعت خوابشو درس بخونه و تلاش کنه از جونش مایه بزاره ولی قبول نشه ؟؟؟ 

کلی آدم بودن که با پایه ضعیف موفق شدن خب چیکار کردن ؟ تلاش مضاعف . خب کسی مثل من تلاش مضاعف کنه چرا موفق نشه ؟ خب میشه .

کی تموم توانتو گزاشتی و نشد ؟ هوم ؟ کی تونستی بگی من تمااااام انرژیم این 9 ماه گذاشتم واسه درس ولی نشد و موفق نشدم ؟

خب تمام توانت نزاشتی عزیزم گلی جان که اگه گذاشته بودی الان خوابگاه دانشجویی بودی نه اینجایی که الان هستی .

من باید حقمو از این کنکور لعنتی بگیرم .

من بااید موفق بشم و میشم.

سال آخر و تلاش آخر .

اصلا فرض میکنیم هیچکس نبوده که با این پایه و این معدل قبول بشه باشه ولی خب تو بشو اولین نفر و الگو بشو برای بقیه .

ما آدما از توانایی هامون استفاده نمیکنیم  وگرنه یکی مث لمن الان اینجا نبود و میشد که یهترین جاها باشم و پیشرفت قابل توجهی داشته باشم .

سال آخر دیگه نمیزارم سال دیگه اینموقع چشمام اشکی باشه و آه بکشم بابت این زندگی و شکستم و نرسیدن به هدفم .

نمیزارم سر افکنده باشم و خجالت بکشم  .

دیگه درگیر حاشیه و کارا و حرفای بدرد نخور و آدمای پوچ نمیشم فقط تلاش میکنم  .

موفقیت من در گرو تلاش شبانه روزی و بیخیال بودن نسبت به همه چیز و همه کس و فقط زوم کردن روی درس و آزمون و یادگیری .

کتاب خوب و منابع خوب دارم دیگه چی از خدا میخوام ؟؟؟ 

دیگه مهم تلاش مضاعف و اراده فولادین منه و بس والسلام .

نمیزارم آرزوهام بی پدر و مادر بشن نمیزارممممممممم

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها