امشب نون بهم زنگ زد  . پشت تلفن زار زار گریه میکرد اونقدری که منم بغضم گرفت واسشcrying

واقعا پول چه میکنه با آدما ؟ میدونی چرا نون اینطور زار میزد ؟ چون صبح برای تعمیر دستگاه لیبل با رییسش رفته بوده مرکز شهر . بعد از اتمام کار وقتی که تو ماشین رییسش نشسته بوده  بهش میگه که : با من باش به همه آرزوهات میرسونمت indecision

اینم میگه نگه دار میخوام پیاده شم  . نگه نمیداره میره دم خونش میگه بیا حالا ناهار بخوریم بعد برو . نون هرکاری میکنه رییس در ماشینو براش باز نمیکنه اینم شروع میکنه داد و جیغ زدن تا بالاخره باز میکنه  . 

نون هم توی اوج گرمای جنوب  همون ظهر میره لب ساحل میشینه زار زار گریه میکنه و به بخت بد خودش لعنت میفرسته .

وقتی بهم زنگ زد تمام مدت داشت گریه میکرد . میگفت : چقدر من بدبخت و بدشانسم که این پیرمرد خرفت به من این پیشنهادو میده اخه کثافت اشغال من از دخترتم کوچیکترم حتی  .

واقعا ناراحت شدم .

نون خیلی وضغیت بدی براش پیش اومده و شوکه شده  و ترسیده  حتی . خیلی گریه میکرد خیلیییی . 

بچه ها آخه چرا این پولدارا فکر میکنن اجازه اینکارو دارن ؟ چطور تونسته این حرفو بزنه ؟ ای خدااااا بهش گفته با من باش به همه آرزوهات میرسونمتfrown

قشنگ گفته به من لذت بده باهام پایه باش منم پول به پات میریزم  indecision یعنی شوگر ددیت میشم angry

امثال این آدما میدونید چقدر زیاده ؟ خیلی .

آخه دختر به این جوونی مگه دیوونس بیاد با تو رابطه داشته باشه تا پول بپاش بریزی . تو بغیر از بدون احساس مگه چیز دیگه ای هم میخوای ؟ مگه نون بیچاره فاحشست ؟ 

بنظر من وقتی آدم با یکی میکنه که بهش احساس نداره یحورایی کارش شبیه هاست  خب چون اونام حسی ندارن فقط بخاطر پول این کارو میکنن .

ای خدا کی گفته فقط زن فاحشست ؟ به والله که تر از چنین مردای پستی نیست  .

این پولدارا که با مکیدن خون ادمای معمولی و فقیر به این پولا میرسن بعد هار میشن میان واسه دخترای جوون دندون تیز میکنن  . 

تف به ذاتت بیاد باو تو متاهلییییییییی چرا خجالت نمیکشی واقعا ؟؟؟ به هر کی میرسی پیشنهاد رابطه میدی خجالت نمیکشی واقعا ؟؟

کل هم و غم این آدم شده  indecision

بابا خب تو متاهلی برو باهمسرت از اینکارا کن چرا اینقدر کثیفی آخه ؟ چراااااا ؟

یکی مثل این که غرق پوله و به دخترای همسن و سال من پیشنهاد رابطه میده بعد یکی هم مثل میم و شین که جوونن و بخاطر گرونی مسکن هنوز نتونستن خونه رهن کنند . با وجود اینکه کل وام ازدواجشون گزاشتن ولی بازم نمیتونن  . 

خدایا عدالتت کجاست مگه نمیبینی ؟ پولدارا خون ما رو میمکن و حق ما رومیخورن کلی مال و منال جمع میکنن و اعتماد بنفس اینو پیدا میکنن که به هر دختر جوونی پیشنهاد بدن بعد پسرای جوون مملکت اعتماد بنفس ندارن حتی یه خواستگاری ساده برن چون میترسن از پس زندگی بر نیان چون همه چیز گرونه حقم دارن بترسن .

پوووف واقعا آدم میمونه چی بگه  . خدایا ذره ذره دارن آب میشن جوونای این مملکت  بعد این پیرمرد ببین frown

روح و روان دخترو نابود کرد .

نون بیچاره چطور میخواد بازم اونجا کار کنه ؟ دختره بیچاره بمیرم براش crying  احتمالا مجبور بشه بره از اونجا .

کاش پدر مادرش یکم بفکر بودن که نون بیچاره نیاز نباشه کار کنه چنین جایی  . 

الان اون دسته از مردایی که دوس ندارن دختر یا همسرشون هرجایی کار کنه رو درک میکنم  . شما نمیدونید چه پیشنهادات کثیف و بیشرمانه ای به دخترا و میشه  . کاش یه زن هیچوقت مجبور نباشه چنین جاهایی کار کنه  . یکی مثل نون که هم سنش کمه  هم دختر احساسیه اصلا مناسب این محیط کثیف نیست  . کاش میتونستم براش کاری کنم . کاش میتونستم یه شغل درخور شخصیتش براش پیدا کنم  ای کاش میشد .

بخدا که اگه من دختر داشته باشم به هیچ عنوان نمیزارم اینجور جایی کار کنه واسه پول. میگم تو پرنسس منی فقط باید شغل خوب و درخور شخصیتت داشته باشی . 

باور کنید ما دخترا روح لطیفی داریم با این چیزا پرپر میشیمcrying

هر چقد توضیح بدم که این قضیه برای نون چقد دردناک بوده بازم یسریاتون شاید درکش نکنید . فرض کنید یه دختر قشنگ با تیپ امروزی کم سن تقریبا 21 ساله با احساساتی لطیف  و فانتزی های عشقولانه ی مختص خودش و روحیه ی لطیف که عشق  و دوس داشتن رو توی پسرای جوون جستجو میکنه و  آینده خودشو کنار یه مرد جوون میبینه بعد یکی که 40 سال ازش بزرگتره بهش این حرف میزنه indecision . میدونید حتما نون با خودش میگه چرا من باید اینقدر بیچاره باشم که واسه خاطر پول اینجا کار کنم و رییس هیزمو تحمل کنم crying

مطمعنم میگه چرا پدرم بفکر من نیس که  من مجبور باشم اینجا کار کنم  واسه خاطر خرج و لباسم ولی خیلی از دخترای همسن من راحت زندگی میکنن و لباسای جورواجور میپوشن و عشقای جوون دارن بعد این پیرمرد به من پیشنهاد میده .

بخدا اگه من پدر باشم هیجوقت نمیزارم دخترم واسه خاطر لباس و خرجش کار کنه crying آخه دلم نمیومد دختر نانازی من بره کار کنه بعد یه 

ادم کثیف بیاد این حرف بهش بزنه crying

کاش پدر مادرا هر وقت وضعشون مناسب بود بعد اقدام به بچه دار شدن کنند . اصن بدنم میلرزه وقتی فکر میکنم مثلا یه نفر به (ه )چنین پیشنهادی بده وااای  . نمیزارم سرنوشت ه  مثل نون باشه  .

بخدا اگه من سرپرست یه خانواده باشم حاضرم خودم صبح تا شب سرکار باشم ولی دخترم کار نکنه crying

تو رو خدا هر وقت وضعتون خوب شد بعد بچه دار بشید .

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها